HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 19 Prill 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Team statistics - Vllaznia
General
Matches played: 5
Win: 4
Draw: 1
Lost: 0
Highest home win:
Vllaznia - Butrinti

2-0
Highest home lost:

Highest away win:
Dinamo - Vllaznia

0-3
Highest away lost:

Goals
Goals for: 12
Goals for per match: 2.4
Goals against: 4
Goals against per match: 0.8
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.25
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 2
Goals per match: 1
Goals for2
Goals for per match: 1
Goals against0
Goals against per match: 0
Away games statistics
Away games percentage: 0.38
Matches total: 3
Matches played: 3
Total goals (for and against): 14
Goals per match: 4.67
Goals for10
Goals for per match: 3.33
Goals against4
Goals against per match: 1.33
Goals per matchday