HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Team statistics - Vllaznia
General
Matches played: 26
Win: 11
Draw: 5
Lost: 10
Highest home win:
Vllaznia - Luftetari

3-0
Highest home lost:
Vllaznia - Skenderbeu

1-3
Highest away win:
Apolonia - Vllaznia

1-3
Highest away lost:
Flamurtari - Vllaznia

3-1
Goals
Goals for: 30
Goals for per match: 1.15
Goals against: 26
Goals against per match: 1
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.15
Goals for18
Goals for per match: 1.38
Goals against10
Goals against per match: 0.77
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.15
Goals for12
Goals for per match: 0.92
Goals against16
Goals against per match: 1.23
Goals per matchday