HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 10 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Team statistics - Pogradeci
General
Matches played: 30
Win: 13
Draw: 3
Lost: 14
Highest home win:
Pogradeci - Gramshi

5-1
Highest home lost:
Pogradeci - Ada

1-2
Highest away win:
Naftetari - Pogradeci

0-3
Highest away lost:
Iliria - Pogradeci

3-1
Goals
Goals for: 49
Goals for per match: 1.63
Goals against: 44
Goals against per match: 1.47
No goals against: 9
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 45
Goals per match: 3
Goals for30
Goals for per match: 2
Goals against15
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 48
Goals per match: 3.2
Goals for19
Goals for per match: 1.27
Goals against29
Goals against per match: 1.93
Goals per matchday