HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 33
Win: 15
Draw: 8
Lost: 10
Highest home win:
Partizani - Teuta

3-0
Highest home lost:
Partizani - Vllaznia

0-1
Highest away win:
Kastrioti - Partizani

0-2
Highest away lost:
Skenderbeu - Partizani

3-0
Goals
Goals for: 33
Goals for per match: 1
Goals against: 26
Goals against per match: 0.79
No goals against: 16
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 29
Goals per match: 1.71
Goals for21
Goals for per match: 1.24
Goals against8
Goals against per match: 0.47
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 30
Goals per match: 1.88
Goals for12
Goals for per match: 0.75
Goals against18
Goals against per match: 1.13
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit