HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 19 Maj 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2018-19
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 16. Shtator 2018 - 18:00 h

BurreliVllaznia
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 16 Shtator 2018
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Liri Ballabani" - Burrel
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
       Zv/Tranjer
         Eventet
        Gol
         • 3' : Silvio ZOGAJ ( 1 )
         • 90-3' : Silvio Rodrigues Pereira Junior ( 1 )
         Karton i verdhe
          • 31' : Silvio Rodrigues Pereira Junior ( 1 )
          • 35' : Dejvi Bilali ( 1 )
          • 61' : Gilman LIKA ( 1 )
          • 64' : Alsid TAFILI ( 1 )