HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Ndeshje miqesore
 Kronika e ndeshjes: Miqesore 2013 - E martë, 26. Mars 2013 - 21:00 h

ShqiperiLituania
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E martë, 26 Mars 2013
Match Time :21:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
 
Spektatore: 4.000
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Autogol
   • 60' : Markus PALIONIS ( 1 )
   Gol
   • 32' : Alban MEHA ( 1 )
   • 37' : Edgar CANI ( 1 )
   • 43' : Migjen BASHA ( 1 )
   • 74' : Evaldas RAZULIS ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 30' : Ansi AGOLLI ( 1 )
   • 74' : Armando VAJUSHI ( 1 )
   • 80' : Sabien LILAJ ( 1 )
   • 45' : Andrius BARTKUS ( 1 )
   • 49' : Deividas MATULEVICIUS ( 1 )
   • 51' : Markus PALIONIS ( 1 )
   • 55' : Arvydas NOVIKOVAS ( 1 )
   • 60' : Georgas FREIDGEIMAS ( 1 )