HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
E mërkurë, 12 Shkurt 2020 15:00 h
 
Kukësi vs Lushnja
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 12 Shkurt 2020
Match Time :15:00 h
Match number :5
 

Head-to-head

Kukësi Stats Lushnja
1 Current rank 22
4 Matches 4
4/0/0 W/D/L (Total) 2/0/2
2/0/0 W/D/L (Home)1/0/1
2/0/0 W/D/L (Away)1/0/1
0Points0
13 : 1 Goals4 : 5
12 Difference-1
Kukësi - Shkumbini 6:0 Highest won homeLushnja - Oriku 2:1
---- Highest loss homeLushnja - Kukësi 0:1
Shkumbini - Kukësi 1:3 Highest won awayOriku - Lushnja 0:2
---- Highest loss awayKukësi - Lushnja 3:0


History of matches
Kupa e Shqiperise 2019-20
4E mërkurë, 29. Janar 202014:00Lushnja-Kukësi0-1
5E mërkurë, 12. Shkurt 202013:00Kukësi-Lushnja3-0
Kategoria Superiore 2017-18
5E enjte, 12. Tetor 201714:00Lushnja-Kukësi0-2
14E shtunë, 09. Dhjetor 201714:00Kukësi-Lushnja1-3
23E diel, 04. Mars 201814:00Lushnja-Kukësi1-2
32E shtunë, 05. Maj 201816:00Kukësi-Lushnja2-1
Kategoria Superiore 2013-14
1E mërkurë, 04. Shtator 201317:00Lushnja-Kukësi1-0
12E shtunë, 23. Nentor 201314:00Kukësi-Lushnja1-0
32E diel, 04. Maj 201417:00Kukësi-Lushnja4-1
Kategoria 1 2011-12
15E mërkurë, 28. Dhjetor 201113:00Kukësi-Lushnja3-1
30E shtunë, 12. Maj 201215:30Lushnja-Kukësi0-0