HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 16 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
E mërkurë, 03 Tetor 2018 15:45 h
 
Kastrioti vs Tirana
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 03 Tetor 2018
Match Time :15:45 h
Match number :2
 

Head-to-head

Kastrioti Stats Tirana
9 Current rank 7
5 Matches 5
1/1/3 W/D/L (Total) 1/2/2
0/1/1 W/D/L (Home)1/1/1
1/0/2 W/D/L (Away)0/1/1
4Points5
2 : 7 Goals5 : 6
-5 Difference-1
Kastrioti - Kamza 3:0 Highest won homeTirana - Luftetari 3:1
Kastrioti - Skenderbeu 0:3 Highest loss homeTirana - Kamza 0:1
Luftetari - Kastrioti 0:1 Highest won awayKastrioti - Tirana 2:3
Flamurtari - Kastrioti 4:0 Highest loss awayKukësi - Tirana 3:1


History of matches
Kategoria Superiore 2018-19
7E mërkurë, 03. Tetor 201813:45Kastrioti-Tirana2-3
Kupa e Shqiperise 2015-16
3E mërkurë, 21. Tetor 201514:30Kastrioti-Tirana1-5
4E mërkurë, 04. Nentor 201514:00Tirana-Kastrioti2-1
Kategoria Superiore 2013-14
6E mërkurë, 02. Tetor 201314:00Tirana-Kastrioti1-0
17E shtunë, 01. Shkurt 201414:00Kastrioti-Tirana0-0
31E mërkurë, 30. Prill 201416:00Kastrioti-Tirana2-3
Kategoria Superiore 2012-13
7E diel, 21. Tetor 201214:00Tirana-Kastrioti0-0
20E diel, 31. Mars 201314:00Kastrioti-Tirana0-3
Kategoria Superiore 2011-12
2E shtunë, 17. Shtator 201116:00Kastrioti-Tirana2-3
15E diel, 04. Mars 201214:00Tirana-Kastrioti1-0
Kategoria Superiore 2009-10
6E shtunë, 03. Tetor 200915:30Tirana-Kastrioti1-1Match Report
17E mërkurë, 23. Dhjetor 200913:30Kastrioti-Tirana0-1Match Report
23E shtunë, 06. Mars 201014:00Tirana-Kastrioti0-1Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
4E hënë, 20. Shtator 201016:00Kastrioti-Tirana0-0
15E premte, 17. Dhjetor 201013:00Tirana-Kastrioti4-0Match Report
24E shtunë, 12. Mars 201114:00Kastrioti-Tirana2-0