HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Team statistics - Flamurtari
General
Matches played: 26
Win: 1
Draw: 8
Lost: 17
Highest home win:

Highest home lost:
Flamurtari - Kukësi

0-3
Highest away win:
Luftetari - Flamurtari

0-1
Highest away lost:
Bylis - Flamurtari

5-0
Goals
Goals for: 17
Goals for per match: 0.65
Goals against: 50
Goals against per match: 1.92
No goals against: 2
Home games statistics
Home games percentage: 0.39
Matches total: 14
Matches played: 12
Total goals (for and against): 42
Goals per match: 3.5
Goals for14
Goals for per match: 1.17
Goals against28
Goals against per match: 2.33
Away games statistics
Away games percentage: 0.42
Matches total: 15
Matches played: 14
Total goals (for and against): 25
Goals per match: 1.79
Goals for3
Goals for per match: 0.21
Goals against22
Goals against per match: 1.57
Goals per matchday