HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 31 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Team statistics - Laci
General
Matches played: 26
Win: 12
Draw: 5
Lost: 9
Highest home win:
Laci - Luftetari

4-0
Highest home lost:
Laci - Partizani

1-3
Highest away win:
Skenderbeu - Laci

1-4
Highest away lost:
Kukësi - Laci

3-1
Goals
Goals for: 38
Goals for per match: 1.46
Goals against: 24
Goals against per match: 0.92
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.39
Matches total: 14
Matches played: 12
Total goals (for and against): 29
Goals per match: 2.42
Goals for21
Goals for per match: 1.75
Goals against8
Goals against per match: 0.67
Away games statistics
Away games percentage: 0.42
Matches total: 15
Matches played: 14
Total goals (for and against): 33
Goals per match: 2.36
Goals for17
Goals for per match: 1.21
Goals against16
Goals against per match: 1.14
Goals per matchday