HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 36
Win: 15
Draw: 8
Lost: 13
Highest home win:
Partizani - Luftetari

8-1
Highest home lost:
Partizani - Kukësi

1-3
Highest away win:
Luftetari - Partizani

0-3
Highest away lost:
Tirana - Partizani

5-1
Goals
Goals for: 50
Goals for per match: 1.39
Goals against: 40
Goals against per match: 1.11
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 44
Goals per match: 2.44
Goals for29
Goals for per match: 1.61
Goals against15
Goals against per match: 0.83
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 46
Goals per match: 2.56
Goals for21
Goals for per match: 1.17
Goals against25
Goals against per match: 1.39
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit