HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Team statistics - Bylis
General
Matches played: 23
Win: 8
Draw: 10
Lost: 5
Highest home win:
Bylis - Flamurtari

5-0
Highest home lost:
Bylis - Skenderbeu

2-3
Highest away win:
Skenderbeu - Bylis

0-3
Highest away lost:
Kukësi - Bylis

2-1
Goals
Goals for: 32
Goals for per match: 1.39
Goals against: 22
Goals against per match: 0.96
No goals against: 8
Home games statistics
Home games percentage: 0.33
Matches total: 12
Matches played: 11
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.55
Goals for19
Goals for per match: 1.73
Goals against9
Goals against per match: 0.82
Away games statistics
Away games percentage: 0.33
Matches total: 12
Matches played: 12
Total goals (for and against): 26
Goals per match: 2.17
Goals for13
Goals for per match: 1.08
Goals against13
Goals against per match: 1.08
Goals per matchday