HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Bazion TRAGAJ

Personal data

Picture of Bazion TRAGAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bazion TRAGAJ
Birthday (Age):16. Gusht 1988 (35)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini010--------
Sunday August 23BesavsVllaznia010--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa010--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--1-----
Saturday December 12LacivsBesa010--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa010--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa010--------
Sunday February 07BesavsKastrioti010--------
Monday February 15DinamovsBesa010--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--------
Friday March 19KastriotivsBesa100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari010--------
Saturday April 17TeutavsBesa100--------
Sunday April 25LacivsBesa010--------
Friday May 14BesavsGramozi100--------
Wednesday May 19DinamovsBesa010--------
Games total6110--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Dinamo------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria 1 2011-12Besa11-1--------
EUROPA League 2010-11Besa------------
Kategoria Superiore 2010-11Besa413---------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Superkupa 2010Besa------------
Kategoria Superiore 2009-10Besa734---1-----
Career Total12571--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Superkupa 20102010BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes