HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Arber DHRAMI

Personal data

Picture of Arber DHRAMI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arber DHRAMI
Birthday (Age):23. Qershor 1988 (34)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana101--------
Sunday, 30/08/2015BylisvsTerbuni101--------
Saturday, 19/09/2015TeutavsTerbuni1001-------
Saturday, 26/09/2015TerbunivsPartizani101--------
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia010--------
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni100--------
Sunday, 22/11/2015SkenderbeuvsTerbuni100--------
Saturday, 28/11/2015TerbunivsTeuta100--------
Sunday, 06/12/2015TerbunivsFlamurtari100--------
Saturday, 12/12/2015VllazniavsTerbuni100--------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi1001-------
Wednesday, 23/12/2015LacivsTerbuni100--------
Games total12132-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni65122-------
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria 1 2013-14Himara----41------
Kategoria 1 2010-11Apolonia------------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia413-1-------
Career Total1064271------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14HimaraSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaSulmues