HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Masato FUKUI

Personal data

Picture of Masato FUKUI
Name:Masato FUKUI
Jersey Number:99
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015TerbunivsTirana1001-------
Saturday, 29/08/2015LacivsTirana100--11----
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana1001-------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta100--------
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana100--------
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni101--------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci100--1-----
Monday, 23/11/2015BylisvsTirana100--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana100--------
Monday, 07/12/2015TiranavsPartizani100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia101--------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100--------
Saturday, 13/02/2016TiranavsBylis100--------
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta101--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 13/03/2016VllazniavsTirana100--------
Sunday, 20/03/2016TiranavsKukësi100--------
Sunday, 03/04/2016TiranavsTerbuni101--------
Sunday, 10/04/2016TiranavsLaci100--------
Sunday, 17/04/2016BylisvsTirana100--------
Monday, 25/04/2016TiranavsSkenderbeu100--------
Friday, 29/04/2016TeutavsTirana100--1-----
Wednesday, 04/05/2016TiranavsPartizani100--------
Sunday, 08/05/2016FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 14/05/2016TiranavsVllaznia100--------
Games total31042-31----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana------------
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza11----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu422---1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1717-42-31----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11--1-------
Career Total2321243-41----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaSulmues