HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Matheu BONIFACE

Personal data

Picture of Matheu BONIFACE
Name:Matheu BONIFACE
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 28/01/2017LuftetarivsPartizani010--------
Sunday, 05/02/2017PartizanivsVllaznia010--------
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani010--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani010--------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani010--------
Games total050--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani1-1---------
Career Total1-1---------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniSulmues