HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Elton GRAMI

Personal data

Picture of Elton GRAMI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elton GRAMI
Birthday (Age):06. Qershor 1984 (38)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21DinamovsFlamurtari010--------
Friday August 27FlamurtarivsTirana010--1-----
Saturday September 11BesavsFlamurtari010--------
Sunday September 19FlamurtarivsBylis010--------
Saturday September 25TeutavsFlamurtari101--------
Friday October 01FlamurtarivsKastrioti010--1-----
Saturday October 30VllazniavsFlamurtari010--------
Sunday November 07FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday November 14ElbasanivsFlamurtari100--------
Sunday November 21FlamurtarivsDinamo010--------
Saturday November 27TiranavsFlamurtari101--------
Thursday December 23FlamurtarivsTeuta100--1-----
Friday February 04LacivsFlamurtari100--------
Sunday February 13FlamurtarivsVllaznia010--------
Monday February 21SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Sunday February 27FlamurtarivsElbasani100--1-----
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani1002-1-----
Sunday March 13BylisvsFlamurtari100--1-----
Saturday April 02TeutavsFlamurtari010--1-----
Saturday April 09FlamurtarivsKastrioti010--------
Friday April 15ShkumbinivsFlamurtari101--------
Saturday April 30FlamurtarivsTirana010--1-----
Games total101232-8-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti11----------
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo11----1-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1147-2-8-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia99-1--1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari77--2-3-----
Career Total2922714-13-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMbrojtes