HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Fatmir CACA

Personal data

Picture of Fatmir CACA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fatmir CACA
Birthday (Age):28. Maj 1985 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ShkumbinivsKastrioti100--------
Saturday August 28KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 11ElbasanivsKastrioti100--1-----
Monday September 20KastriotivsTirana100--------
Saturday September 25BylisvsKastrioti100--------
Friday October 01FlamurtarivsKastrioti100--------
Friday October 15KastriotivsLaci100--------
Sunday October 24SkenderbeuvsKastrioti100--------
Monday November 01KastriotivsDinamo100--------
Saturday November 06BesavsKastrioti100--------
Monday November 15KastriotivsTeuta100--------
Monday November 22KastriotivsShkumbini100--1-----
Sunday November 28VllazniavsKastrioti100--------
Saturday December 11KastriotivsElbasani100--------
Friday December 17TiranavsKastrioti100--1-----
Friday January 21KastriotivsFlamurtari100--1-----
Friday January 28LacivsKastrioti100--------
Sunday February 06KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday February 12DinamovsKastrioti100--------
Saturday February 19KastriotivsBesa100--------
Sunday February 27TeutavsKastrioti100--------
Sunday March 06LacivsKastrioti100--------
Saturday March 12KastriotivsTirana100--------
Sunday March 20VllazniavsKastrioti100--------
Saturday April 02KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday April 09FlamurtarivsKastrioti100--------
Saturday April 16KastriotivsBylis100--1-----
Wednesday April 20BesavsKastrioti100--------
Monday April 25KastriotivsTeuta101--------
Friday April 29ElbasanivsKastrioti100--------
Wednesday May 04ShkumbinivsKastrioti101--------
Games total3102--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti1010----5--1--
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti66----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti1111-1--71----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1414-1--5-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti12102---2-----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta642---2-----
Career Total595542--221-1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes