HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Teodor PERLLESHI

Personal data

Picture of Teodor PERLLESHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Teodor PERLLESHI
Birthday (Age):23. Maj 1991 (30)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda010-
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza010-
Saturday October 24KamzavsGramshi101-
Saturday January 30BeselidhjavsElbasani100-
Saturday February 06KamzavsBeselidhja100-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi100-
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani100-
Games total521-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Kamza3211-
Career Total3211-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10KamzaPLAYERS