HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Vahedin PEPAJ

Personal data

Picture of Vahedin PEPAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Vahedin PEPAJ
Birthday (Age):01. Gusht 1983 (40)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 22BurrelivsBeselidhja100--------
Saturday November 05IliriavsBeselidhja101--------
Saturday November 19BeselidhjavsGramshi100--------
Saturday November 26GramozivsBeselidhja100--------
Sunday December 04BeselidhjavsAda100--------
Saturday April 28BeselidhjavsKukësi100--------
Games total601--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Veleciku------------
Kategoria 1 2013-14Ada----1-------
Kategoria 1 2012-13Beselidhja------------
Kategoria 1 2011-12Beselidhja33----------
Kategoria 1 2010-11Ada33----------
Kategoria 1 2009-10Ada1010-33-2-----
Career Total1616-34-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15VelecikuMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14AdaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12BeselidhjaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11AdaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10AdaMesfushor