HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Feriz BAJRAKTARI

Personal data

Picture of Feriz BAJRAKTARI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Feriz BAJRAKTARI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27DRENICAvsDRITA100--------
Wednesday September 07VELLAZNIMIvsDRENICA100--------
Saturday September 10DRENICAvsHYSI100--------
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA100--1-----
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 22LIRIAvsDRENICA100--------
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA100--------
Saturday November 05DRITAvsDRENICA100--------
Wednesday November 09DRENICAvsVELLAZNIMI100--------
Wednesday November 23TREPCAvsDRENICA100--------
Games total1000--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRENICA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRENICA44--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11DRENICA11----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10DRENICA11----------
Career Total66--1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRENICAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRENICAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10DRENICAPLAYERS