HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Kamza1815211947
2same(2)Beselidhja1811611539
3same(3)Erzeni1812151837
4same(4)Burreli18756226
5same(5)Shenkolli18729-823
6same(6)Kastrioti18576422
7same(7)Besa185310-818
8same(8)Mamurras183510-1314
9same(9)Iliria183510-1414
10same(10)Terbuni182412-1510

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Lushnja1812511941
2same(2)Bylis1811521338
3same(3)Pogradeci18855529
4same(4)Tomori18657-123
5up(6)Shkumbini187110-822
6down(5)Apolonia18648022
7up(8)Turbina18639-421
8down(7)Dinamo18468-118
9same(9)Sopoti182106-1016
10same(10)Elbasani184410-1316


Play-Off Play-Out