HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Fk Renova110043
2same(2)Metalurgi Rustavi110033
3same(3)Tirana110023
4same(4)Fc Honved Budapest110013
5same(5)Portadown FC101001
-same(5)Shkëndija101001
7same(7)Aalesunds Fk000000
-same(7)Fc Gomel000000
9same(9)Flamurtari1001-10
10same(10)CS Grevenmacher1001-20
11same(11)Teuta1001-30
12same(12)Ac Libertas1001-40


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation