HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Rezultatet - Java 7 (05.10.2013 - 12.10.2013)

E shtunë, 05.10.2013 - 7. Java
 15:00 hBesaFlamurtari2 - 0 
 15:00 hBylisKukësi1 - 1 
 15:00 hKastriotiLushnja2 - 0 
E diel, 06.10.2013 - 7. Java
 15:00 hTeutaVllaznia3 - 2 
 18:00 hSkenderbeuLaci2 - 1 
E shtunë, 12.10.2013 - 7. Java
 21:10 hPartizaniTirana1 - 0