HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Match Schedule for LushnjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
104.09.201318:00 hLushnja - Kukësi1-0thumbs_up.png
215.09.201315:00 hTirana - Lushnja1-0thumbs_down.png
318.09.201315:00 hLushnja - Laci1-0thumbs_up.png
421.09.201315:00 hLushnja - Vllaznia1-1draw.png
529.09.201318:00 hSkenderbeu - Lushnja2-0thumbs_down.png
602.10.201315:00 hLushnja - Teuta1-1draw.png
705.10.201315:00 hKastrioti - Lushnja2-0thumbs_down.png
819.10.201315:00 hLushnja - Partizani2-0thumbs_up.png
926.10.201315:15 hBylis - Lushnja1-1draw.png
1002.11.201315:00 hLushnja - Besa1-0thumbs_up.png
1110.11.201314:00 hFlamurtari - Lushnja4-3thumbs_down.png
1223.11.201315:00 hKukësi - Lushnja1-0thumbs_down.png
1330.11.201314:30 hLushnja - Tirana2-1thumbs_up.png
1408.12.201314:00 hLaci - Lushnja3-1thumbs_down.png
1515.12.201314:00 hVllaznia - Lushnja2-0thumbs_down.png
1621.12.201314:30 hLushnja - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
1702.02.201418:00 hTeuta - Lushnja6-2thumbs_down.png
1809.02.201415:00 hLushnja - Kastrioti0-0draw.png
1915.02.201415:00 hPartizani - Lushnja2-0thumbs_down.png
2022.02.201415:00 hLushnja - Bylis2-0thumbs_up.png
2101.03.201415:00 hBesa - Lushnja1-1draw.png
2208.03.201415:00 hLushnja - Flamurtari2-4thumbs_down.png
2312.03.201416:00 hLaci - Lushnja1-0thumbs_down.png
2415.03.201415:00 hLushnja - Skenderbeu2-4thumbs_down.png
2523.03.201415:00 hKastrioti - Lushnja2-1thumbs_down.png
2629.03.201415:00 hBylis - Lushnja0-3thumbs_up.png
2706.04.201415:00 hLushnja - Vllaznia0-2thumbs_down.png
2812.04.201418:00 hTirana - Lushnja1-0thumbs_down.png
2920.04.201415:00 hLushnja - Flamurtari2-3thumbs_down.png
3026.04.201417:00 hBesa - Lushnja3-0thumbs_down.png
3130.04.201417:00 hLushnja - Teuta0-2thumbs_down.png
3204.05.201418:00 hKukësi - Lushnja4-1thumbs_down.png
3310.05.201418:00 hLushnja - Partizani2-4thumbs_down.png