HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Team Info - Gramshi
Gramshi
Club Name:KF Gramshi
Team Name:Gramshi
Short Name:GRA

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2012-13 Kategoria 1 15 30 31 8/7/15 18:41 23
2011-12 Kupa e Shqiperise 29 2 0 0/0/2 2:4 0
2011-12 Kategoria 1 8 30 38 10/8/12 37:44 23
2010-11 Kupa e Shqiperise 28 2 1 0/1/1 1:2 0
2010-11 Kategoria 1 13 27 28 7/7/13 20:30 25
2009-10 Kategoria 1 10 30 32 8/8/14 23:34 31