HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Match Schedule for GramshiIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201116:00 hIliria - Gramshi1-2thumbs_up.png
217.09.201116:00 hElbasani - Gramshi5-1thumbs_down.png
324.09.201116:00 hGramshi - Gramozi2-1thumbs_up.png
401.10.201115:00 hAda - Gramshi1-1draw.png
508.10.201115:00 hGramshi - Kukësi0-1thumbs_down.png
615.10.201114:00 hMamurras - Gramshi2-2draw.png
722.10.201114:00 hGramshi - Vlora3-0thumbs_up.png
829.10.201114:00 hHimara - Gramshi3-2thumbs_down.png
905.11.201114:00 hGramshi - Skrapari1-0thumbs_up.png
1019.11.201114:00 hBeselidhja - Gramshi2-0thumbs_down.png
1126.11.201114:00 hGramshi - Luftetari1-0thumbs_up.png
1204.12.201113:30 hLushnja - Gramshi2-0thumbs_down.png
1317.12.201113:00 hGramshi - Butrinti4-4draw.png
1424.12.201113:00 hBurreli - Gramshi1-0thumbs_down.png
1528.12.201113:00 hGramshi - Besa0-0draw.png
1611.02.201215:30 hGramshi - Iliria3-0thumbs_up.png
1725.02.201215:30 hGramshi - Elbasani0-1thumbs_down.png
1803.03.201215:30 hGramozi - Gramshi0-1thumbs_up.png
1910.03.201215:30 hGramshi - Ada1-0thumbs_up.png
2017.03.201215:30 hKukësi - Gramshi4-1thumbs_down.png
2124.03.201215:30 hGramshi - Mamurras3-2thumbs_up.png
2231.03.201215:30 hVlora - Gramshi1-1draw.png
2304.04.201215:30 hGramshi - Himara0-0draw.png
2407.04.201215:30 hSkrapari - Gramshi0-0draw.png
2515.04.201216:00 hGramshi - Beselidhja0-1thumbs_down.png
2618.04.201215:30 hLuftetari - Gramshi4-1thumbs_down.png
2722.04.201216:00 hGramshi - Lushnja0-0draw.png
2828.04.201216:00 hButrinti - Gramshi2-1thumbs_down.png
2906.05.201217:00 hGramshi - Burreli5-4thumbs_up.png
3012.05.201215:30 hBesa - Gramshi2-1thumbs_down.png