HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Azem Ahmeti rikthehet në Prishtinë
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:46   pdfShtypEmail

2_ahmeti_856248954Mesfushori i Prishtinës, Azem Ahmeti është rikthyer në skuadrën e Prishtinës. Ahmeti pak ditë më parë ka qenë në prova në Teutën e Durrësit, mirëpo ai vendosi që karrierën të vazhdojë në Prishtinë.

“Ahmeti sërish do të jetë pjesë e skuadrës sonë. Ai tashmë iu është kthyer stërvitjeve. Rikthimi i tij ka përforcuar mesfushën tonë”, ka thënë trajneri i Prishtinës, Besnik Kollari.

Fatmir Bytyçi


busy
komente