HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 11 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
Fitorja ne Peqin, shperblim 300 EURO
nga AlbaniaSoccer    E martë, 01 Shtator 2009 11:18    pdfShtypEmail
nexhat_bizhdili1_345695598- Presidenti Nexhat Bizhdili i ka ngrohur sërish xhepat lojtarëve të tij. Fitorja në trasfertën e Peqinit e ka kënaqur shumë presidentin e klubit verdhezi i cili nuk ka nguruar...
Lexo ma...
 
Ardit Beqiri zhvillon stërvitjen e parë me Vllaznine
nga AlbaniaSoccer    E martë, 01 Shtator 2009 11:11    pdfShtypEmail
ardit_beqiriBlerja më  e re e presidentit Fushaj ka qenë  ajo e mbrojtësit
Ardit Beqiri. Ish-kapiteni i Partizanit ka zhvilluar seancën e parë  
stervitore sot me fanellën e...
Lexo ma...
 
Hamdi Salihi kalon tek Rapid i Vjenes
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 31 Gusht 2009 21:55    pdfShtypEmail
salihiSulmuesi i kombetares shqiptare Hamdi Salihi ne diten e fundit te levizjeve ka kaluar tek skuadra e Rapid te Vjenes me te cilen ka rene dakort per te mbajtur lidhje 3 vjecare. Salihi eshte njeri...
Lexo ma...
 
Ardit Beqiri: Po nuk luajta, iki tek Vllaznia
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 29 Gusht 2009 15:43    pdfShtypEmail
ardit_beqiriArdit Beqiri, mbrojtesi i Partizanit qe edicionin e kaluar luajti me Elbasanin, ka deklaruar per Albaniasoccer.com pak caste perpara fillimit te takimit ,se ne qofte se nuk do te luaj me skuadren e...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL