HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja, ndeshje miqesore me U-19
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 10:40   pdfShtypEmail
u-19Kombetarja e Shqiperise do te zhvilloje sot pasdite nje takim miqesor me kombetaren e U-19 te Shqiperise ne Stadiumin "Niko Dovana" ne Durres. Ky do te jete nje takim qe do te ndihmoje sadopak trajnerin Josip Kuze per te administruar gjendjen e lojtareve te kombetares, duke marre parasysh se pas demtimit te Vangjelit ne vijen e mbrojtjes do ti duhet te testoje gjendjen e lojtareve te tjere, kandidate per te luajtur ne pozicionin e mbrojtesit te majte. Gjithashtu ky do te jete edhe nje test paraprak per ekipin e U-19 te drejtuar nga trajneri Ramadan Shehu.

Klevis Bejkolli

busy
komente