HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuze: Demtimi Vangjelit, me prishi planet
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 10:11   pdfShtypEmail
vangjeli_duro_hyka_cana_stervitje1_199469818_1__350370407Trajneri i kombetares se Shqiperise, Josip Kuze eshte shprehur i indinjuar per demtimin e Kristi Vangjelit ne stervitje, kur pas perplasjes me futbollistin Andi Lila ai eshte demtuar rende ne gju dhe i duhet te qendroje larg fushave per disa jave. "Ishte nje demtim qe me prish planet qe kisha programuar per ndeshjen me Danimarken. Sidoqofte, gjera te tilla ndodhin ne futboll dhe ne na duhet te planifikojme se si do te luajme me keta lojtare qe kemi", u shpreh per Albaniasoccer.com i indinjuar per demtimin e Vangjelit trajneri Josip Kuze.

Altin Ngjela

busy
komente