HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Duka-Kuzhe, te Shtunen ne Varshave per shortin e Euro 2012
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 03 Shkurt 2010 16:30   pdfShtypEmail

josip_kuze_armand_dukaPresidenti i Federates Shqiptare te Futbollit, Armando Duka se bashku me trajnerin e ekipit Kombetar Josip Kuzhe, do te udhetojne te shtunen drejt kryeqytetit polak, Varshave, per te asistuar ne shortin qe do te hidhet te djelen ne kuader te ndeshjeve eleminatore per Euro 2012, qe do te zhvillohet ne Ukraine dhe Poloni.

Enea Shtrepi


busy
komente