HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 31 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ KE miraton çmimet e biletave!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 05 Shkurt 2010 23:25   pdfShtypEmail

fshf_stadiumiKomiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit I cili eshte mbledhur diten e Premte ka miratuar çmimet e biletave per ndeshjen miqesore qe skuadra perfaqesuese do te zhvilloje me Irlanden e Veriut ne Tirane me 3 Mars 2010. Gjithashtu, KE miratoi edhe pjesemarrjen e ekipit kombetar ne Lojerat e Detit te Zi. 

Vendimet 

- Miratohet pjesëmarrja e ekipit kombëtar në Lojrat e Detit të Zi që do të

zhvillohen në Kostanca të Rumanisë nga data 19-29 qershor. Shqipëria do të

marrë pjesë me një skuadër kombëtare të datëlindjes 1992.

- Miratohet çmimi i biletave për ndeshjen miqësore Shqipëri - Irlandë e Veriut, që

do të zhvillohet në Tiranë më 03.03.2010 në Tiranë. Ato do të jenë si më poshtë:

Tribuna A dhe B 2.000 lekë

Tribuna D 2 500 lekë

Tribuna D 1 dhe D 3 300 lekë

Tribuna C dhe E 100 lekë
 

Komiteti Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit


busy
komente