HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Arian Pisha: Kosova, Gezuar festen!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 17 Shkurt 2010 23:57   pdfShtypEmail
arjan_pisha_dinamo_studiuo_thumbKapiteni i seleksionit te Shqiperise, Arian Pisha ishte shume i gezuar per fitoren, por njekohesisht qe ndodhej ne Kosove per te festuar dy vjetorin e pavaresise te Kosoves. “Kosovës i uroj ditën e pavarësisë. Jam i lumtur që gjendem në Kosovë. Loja ishte e mirë, megjithëse terreni ishte i vështirë. Besoj se kemi kënaq publikun më lojën e shfaqur”, u shpreh kapiteni Shqiptar, pas perfundimit te takimit

Fatmir Bytyçi

.

busy
komente