HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja/ Grumbullimi nis te shtunen!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 22 Shkurt 2010 01:17   pdfShtypEmail
albania_against_hungaryNe fundjave, te shtunen ekipi kombetar do te grumbullohet ne prag te ndeshjes miqesore me Irlanden e Veriut. Lojtaret e kampionatit kombetar do te jene prezent qe ne fundjave nen urdhrat e kroatit Josip Kuzhe, ndersa legjionaret do te bashkohen me perfaqesuesen vetem ne diten e hene, pasi te perfundojne ndeshjet e fundjaves me skuadrat e tyre.

Altin Ngjela

busy
komente