HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Lila-Muzaka ftese nga Kuzhe!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 23 Shkurt 2010 00:39   pdfShtypEmail
andi_lila_611092818Dy lojtaret e Tiranes, Gjergji Muzaka dhe Andi Lila, kane marre ftesen zyrtare per te qene pjese e ekipit kombetar, ne ndeshjen e te merkures, 3 Mars perballe Irlandes se Veriut. Keta dy lojtare, jane therritur nga Kroati i kombetares Josip Kuzhe dhe me shume mundesi te dy lojtareve bardheblu do ti jepet mundesia per tu aktivizuar per te pare vlerat e tyre, ne perfaqesuesen kuqezi.

Altin Ngjela

busy
komente