HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe shpall listen per miqesoren me Irlanden e Veriut
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 24 Shkurt 2010 16:45   pdfShtypEmail

josip_kuzheLojtaret e grumbulluar per ndeshjen miqesore Shqiperi – Irlande e Veriut, dt 3 Mars 2010


1. Arjan Beqaj  (Anorthosis Famagusta)
2. Isli Hidi  (Kryvbas)
3. Andi Lila  (Tirana0
4. Armend Dallku  (Vorskla Poltava)
5. Kristi Vangjeli  (Aris Selaniku)
6. Ansi Agolli  (Kryvbas)
7. Lorik Cana  (Sunderland)
8. Mergim Mavraj  (Bochum)
9. Altin Lala  (Hanover 96)
10. Debatik Curri  (Vorskla Poltava)
11. Ervin Bulku  (Kryvbas)
12. Klodian Duro  (Apollon Limasol)
13. Ervin Skela  (Tus Koblenz)
14. Jahmir Hyka  (Mainz)
15. Gilman Lika  (Boluspor)
16. Emilian Vila  (Dinamo)
17. Gjergj Muzaka  (Tirana)
18. Erjon Bogdani  (Chievo)
19. Hamdi Salihi  (Rapid Vienna)
20. Edmond Kapllani  (Tus Koblenz)
21. Elis Bakaj  (Dinamo)

Trajneri : Josip Kuze


busy
komente