HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore / Biletat ne shitje diten e hene!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 25 Shkurt 2010 01:14   pdfShtypEmail

stadiumi_kombetar_qemal_stafa_thumbTe henen do te dalin ne treg biletat per ndeshjen miqesore Shqiperi-Irlande e Veriut. 2 mije leke(te reja), do te kushtoje nje bilete ne tribunen kryesore, 500 leke ne sektorin D2 dhe 300 leke ne sektoret D1, D3 te tribunes perkarshi. Biletat do te dalin ne shitje ne sportelet prane stadiumit, dhe te nentekateshet, ne mengjesin e se henes.

Enea Shtrepi


busy
komente