HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Stervitje dhe analize teknike!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 01 Mars 2010 02:20   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeTrajneri i ekipit kombetar Josip Kuzhe ne baze te programit  ka zhvilluar nje analize paraditen e sotme me lojtaret e grumbulluart, ku u shpjeguan detyrat taktike qe ata duhet te kryejne gjate ndeshjes miqesore me Irlanden e Veriut.

Mbasdite me grupin e lojtareve u bashkua dhe Ansi Agolli per stervijten e mbasdites, qe u zhvillua ne oren 16.30 ne kompleksin stervitor te KF Teutes.

Ne mbremje skuades do ti bashkohen edhe nje pjese e lojtareve te cilet jane aktivizuar ne ndeshjen me ekipet e tyre diten e shtune.

Sipas programit diten e hene 2 lojtare te ekipit kombetar do te mbajne nje konference per shtyp ne oren 12:00.

Diten e marte  ora 12:00 do te flase trajneri Josip Kuzhe dhe kapiteni i skuadres Altin Lala ne konferencen per shtyp  perpara takimit te dites se merkure

Media FSHF


busy
komente