HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja / Stervitje me dy seanca!
nga AlbaniaSoccer   E martë, 02 Mars 2010 00:53   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeNe diten e trete te grumbullimit te ekipit kombetar ne prag te sfides me perfaqsuesen e Irlandes se Veriut sipas programit  sot u zhvilluan dy stervitje ne oren 10.30 dhe ne oren 16.15.

Ne stervitjen e paradites grupi ishte perseri i reduktuar, ku u bashkuan Duro, Skela, Kapllani, Hyka, Hidi me grupin e lojtareve.

Mbasdite me ekipin u bashkuan dhe Lala, Bogdani,Beqaj,Salihi. Mungonin vetem Cana, Curri dhe Dallku te cilet kane mberritur sot ne mbremje 

Ne stervitjen e mbasdites trajneri Josip Kuzhe i ndau lojtaret ne dy grupe ku u luajt 4 kundra 4 dhe me pas 6 kundra 6.

 

Neser ekipi kombetar do te zhvilloje  stervitjen e fundit ne oren 16:15.

 .
Media FSHF


busy
komente