HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 12 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
KE/ Rikonfirmon zv/presidentet Nuri, Kasmi dhe sekretarin Prodani!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 18 Mars 2010 22:10   pdfShtypEmail
fshf_logoEshte zhvilluar sot mbledhja e pare e Komitetit Ekzekutiv te FSHF-se, i zgjedhur ne asamblene zgjedhore te 9 marsit. Ne rendin e dites pergjate diskutimit kane qene percaktimi me votim te fshehte per dy zv/presidentet dhe sekretarin e FSHF-se. Jane konfirmuar serish dy zv/presidentet e kater vjecarit te kaluar, Bujar Kasmi dhe Lutfi Nuri, duke fituar garen me kantidatin e trete Pjerin Fushaj. Gjithashtu eshte konfirmuar serish sekretari Eduart Prodani, ne postin e dyte me te rendesishem ne Federaten Shqiptare te Futbollit.

Enea Shtrepi

busy
komente