HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe ne Stadium ndjek Tirana-Gramozi!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 25 Prill 2010 13:59   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri kombetares shqiptare, Josip Kuzhe eshte duke ndjekur ndeshjen Tirana-Gramozi qe luhet ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”. Kroati ndodhet ne tribunen VIP se bashku me shume personalitete te tjera. Ai eshte i interesuar per gjendjen qe po kalojne lojtare si Muzaka, Lila qe mund te jane kandidate per tu bere pjese e kombetares ne ndeshjet e ardshme. 

Altin Ngjela


busy
komente