HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ahmet Jonuzi nga shpresat ne kombetare
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 29 Prill 2010 13:09   pdfShtypEmail

ahmet_jonuzi2Josip Kuzhe ka dhene ok-in e nevojshem qe futbollisti Ahmet Jonuzi te jete i grumbulluar ne dy miqesoret e rradhes qe kombetarja do te zhvilloje kunder Malit te Zi dhe Andores. Sulmuesi i Vorskla Poltaves ne kampionatin ukrainas, do te kaloje keshtu nga ekipi i shpresave shqiptare ne kombetaren e madhe per te provuar shansin e tij ne dy takimet miqesore. Kuzhe kerkon te testoje keshtu disa lojtar kantidat per te qene pjese e kuqezinjve ne te ardhmen, per te nisur keshtu rinovimin e nevojshem te kombetares shqiptare.

Enea Shtrepi


busy
komente