HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Finalja e Kupes shtyn vezhgimin e Bashes
nga AlbaniaSoccer   E diel, 09 Maj 2010 22:01   pdfShtypEmail
migjen_basha_11_09_05_baulmes_laussaneFinalja mes Beses e Vllaznise eshte ndjekur sot edhe nga trajneri i Kombetares, Josip Kuzhe. Me pare ishte parashikuar qe trajneri i perfaqesueses te ndiqte te shtunen ne Itali mesfushorin kosovar Migjen Basha, i cili luan me Frozinonen, por finalja e Kupes se Shqiperise ka bere qe gjithcka te shtyhet per me vone ne lidhje me kete futbollist. Kuzhe ka marre disa informacione per mesfushorin e ri dhe tashme pritet qe ta ndjeke nga afer per te krijuar nje ide me te qarte.

Andi Gjata

busy
komente