HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe, të shtunën shpall listen per miqesoret e radhes
nga Albaniassocer   E mërkurë, 12 Maj 2010 12:17   pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri i përfaqësueses shqiptare Jozip Kuzhe ditën e Shtunë në një konferencë për shtyp do të bëjë të ditur emrat e futbollistrëve që do të luajnë në ndeshjet miqësore kundër Malit të Zi dhe Andorrës. Kuzhe do të thërrasë rreth 25 futbollistë, sepse në ndeshjen e dytë me Andorrën kërkon të lerë pushim titullarët për tu dhënë një shans më shumë futbollistëve të rinj.

Andi Gjata

busy
komente