HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja grumbullohet te merkuren
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 17 Maj 2010 22:10   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeTrajneri i Kombetares Josip Kuzhe ka vendosur qe i gjithe kontigjenti i lojtareve qe ai ka therritur per dy ndeshjet miqesore, te grumbullohen diten e merkure. Behet fjale per lojtaret qe luajne jashte vendit pasi ata qe luajne ne Shqiperi do te mund te bashkohen me te tjeret ne grumbullim vetem ne oret e paradites ne diten e enjte. Ne kampionatin shqipetar do te luhet edhe nje takim te merkuren ne mesdite e per kete arsye, te gjithe kuqezinjte qe luajne ne Superiore, do te mund te bashkohen me Kuzhen nje dite me pas.

Enea Shtrepibusy
komente