HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Formacioni mundshem per kombetaren kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 24 Maj 2010 23:40   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri kroat i perfaqesues shqipetare Josip Kuzhe, vetem nje dite para ndeshjes miqesore me Malin e Zi, ka projektuar dhe bere publik formacionin e mundshem per kete takim. Ne porte Hidi. Ne mbrojtje Dallku, Cana, Curri, Agolli. Ne mesfushe Lila dhe Bulku para mbrojtsve, Duro dhe Skela disi te spostuar ne krahun e djathte e te majte. Ne sulm Salihi disi i terhequr e Bogdani ne vijen e pare.

Formacioni

Hidi

Dallku Cana Curri Agolli

Lila Bulku

Duro             Skela

Salihi

Bogdani


busy
komente