HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuqezinjte, ne fushe per here te fundit me logon e “Nike”
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 24 Maj 2010 23:54   pdfShtypEmail

NIKe_fanellaKombetarja shqipetare do te luaje neser ne mbremje ndeshjen e fundit me logon dhe fanelat e dizenjuara nga “Nike”. Kunder malazezeve kuqezinjte do te mbajne te veshur fanellat e bardha pasi vendasit do i kane te kuqe fanellat e tyre. Pas kesaj ndeshje Shqiperia do te inaguroje fanellat e reja me dizenjon e firmes “Legea”, fanella te cilat do te jene te vlefshme per edicionin e eleminatoreve per Europianin 2012.

Enea Shtrepi


busy
komente