HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe me shallin e tifozave ne qafe
nga AlbaniaSoccer   E martë, 25 Maj 2010 20:07   pdfShtypEmail

o_sa_mir__me_qen_shqiptarTrajneri kombetares shqipetare Josip Kuzhe, ka zbritur ne stadiumin “Podgorica” me shallin e tifozave ne qafe duke e mbajtur dhe gjate ndeshjes. Shalli i perkiste tifo grupit TKZ qe eshte dhe  tifo grupi me i madh qe mbeshtet ekipin kombetar. Ne shalle shkruhej “O sa mire me qene Shqipetar”.

Kel Naraci


busy
komente