HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja grumbullohet neser ne oren 12:00 ne hotel “Durrahu”
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 27 Maj 2010 15:38   pdfShtypEmail

kombetarja_stervitjeFutbollistet e kombetares Shqipetare do te grumbullohen neser ne oren 12:00 ne ambjentet e hotel “Durrahu”, ne plazhin e Durresit. Pas fitores ne miqesoren e Malit te Zi trajneri Kuzhe ju kishte dhene dy dite leje lojtareve te tij. Neser ata fillojne pergatitjet per ndeshjen miqesore me Andoren qe do te zhvillohet me daten dy qershor.

Enea Shtrepi


busy
komente